Tło galerii

A Ty co dasz od siebie w te Święta?

W grudniu na ekranach w warszawskich tramwajach, autobusach i metrze wyświetlano anonimową kampanię pt. „A co Ty dasz od siebie w te Święta?”. Dziś już wiemy, że pomysłodawcą spotu, który skłaniał warszawiaków do refleksji, były Złote Tarasy.

Na ekranach w warszawskiej komunikacji miejskiej wyświetlano przez ostatnie tygodnie anonimowy film, który okazał się zapowiedzią kampanii wizerunkowej przygotowanej przez Złote Tarasy. CZAS, EMPATIA, BLISKOŚĆ – to słowa opisujące ideę świąt Bożego Narodzenia, które są także głównym elementem świątecznego filmu Złotych Tarasów.

15-sekundowy spot składa się z trzech historii, które mogłyby spotkać każdego z nas.

Bohaterami są: zapracowana mama rozmawiająca przez telefon i ciągnące ją za rękaw dziecko; zapracowany mąż siedzący po godzinach w biurze, a także niezadowolony klient odwiedzający jeden ze sklepów.

W tym tygodniu Złote Tarasy udostępniły drugi spot – wyjaśniający zagadkowe historie i pokazujący, jak w obliczu magii Świąt kończą się szczęśliwie. Mama kończy rozmowę przez telefon, zwraca uwagę na córkę i wchodzi z nią do sklepu z zabawkami, ukochana żona w Wigilię wpada do biura zapracowanego męża, a niezadowolony klient zostaje miło przyjęty przez obsługę sklepu i wychodzi z uśmiechem na twarzy.

Wszak najlepsze prezenty, to bezcenne momenty. A te… tworzyć powinniśmy RAZEM. Nie tylko w Święta, ale także w ciągu roku.

Tegoroczna kampania CH Złote Tarasy to pierwsza taka reklama z sektora rynku nieruchomości komercyjnych, która sama w sobie nie ma wydźwięku komercyjnego. Pozostaje to w zgodzie z charakterem Złotych Tarasów, które podkreślają, że stanowią miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi; miejsce, w którym można poczuć magię Świąt. W tym celu na terenie Centrum nie tylko zorganizowano Targ Świąteczny z licznymi koncertami i atrakcjami dla całej rodziny, ale także przygotowano świąteczną dekorację nawiązującą do architektury dachu CH Złote Tarasy, co zachęca odwiedzających do wspólnych pamiątkowych zdjęć.

 

Akademia   Kariery
ZŁOTE   TAJEMNICE