Osobisty Wymiar Stylu

Tło galerii

#OSObisty wymiar stylu

Projekt #OSO-bisty Wymiar Stylu to nowa jakość usług skierowana do klientów Złotych Tarasów. Projekt powstał z myślą o klientach szeroko pojętego świata biznesu, osobach aktywnych, podążająceych za trendami.

Do dyspozycji klientów Złotych Tarasów są trzy stylistki tworzące wyjątkowy modowy team. Dbając o kompleksowość usług, Centrum stworzyło przestrzeń, w której spotkanie z ekspertkami jest możliwe także na kanałach takich jak Facebook czy Instagram.

Twarzą i liderką projektu jest OSA – Monika Jurczyk, pierwsza w Polsce Personal Shopper, autorka książek:  „Bądź boska” i “Szefowa swojej szafy”. Monika sprawuje opiekę merytoryczną nad całością projektu. Razem z dwiema znakomitymi styliskami, Gosią Kuniewicz i Martą Pożarlik tworzą unikatowy wymiar zakupów modowych dla klientów centrum. Nowością na rynku jest ekskluzywny charakter usługi. Wydłużone zakupy, rozpoczynające się konsultacją przy filiżance przepysznej kawy, pozwalają na dokładniejsze poznanie potrzeb osób chcących odświeżyć swój wizerunek lub zadbać o jego wybrany element.

Dla zapracowanych przygotowaliśmy onlinowy cykl konsultacji modowych. Live Chat z Martą Pożarlik, emitowany jest w co drugi czwartek o godzinie 18.00. Jest on dostępny w postaci streamingu na żywo na facebookowym fanpage’u Złotych Tarasów. W czasie Live Chatu można zadać Marcie nurtujące pytania modowe.

#OSObiście o modzie to cykl konsultacji online prowadzonych przez Gosię Kuniewicz. Można z nich skorzystać w przypadku braku czasu na bezpośrednie spotkanie. Gosia mailowo odpowie na Twoje pytania.

Częścią projektu jest cykl inspirujących warsztatów prowadzonych przez Monikę Jurczyk. W trakcie spotkań uczestniczki mają okazję dowiedzieć się jak zarządzać swoją szafą, poznają typy swoich sylwetek oraz rodzaje osobowości stylowych, ponadto uzyskają wiele cennych informacji dotyczących ich wizerunku. Całości dopełniają wyjątkowe zakupy ze stylistką dla wybranych klientek.

Już wkrótce zaprosimy Was też na #OSObistą Akademię Stylu, czyli cykl modowych tutoriali prowadzonych przez Monikę Jurczyk. Śledźcie nas uważnie, ponieważ Akademia będzie połączona z niebanalnym konkursem modowym.

#OSObistyWymiarStylu #OSObiścieomodzie #LiveChatzMartąPozarlik #OSObisteinspiracje

Galeria: Osobisty #wymiarstylu