20 milionowy klient Złotych Tarasów

W listopadzie Złote Tarasy odwiedził wyjątkowy gość - 20 milionowy klient! Odliczanie rozpoczęło się 15 listopada, z tej okazji Złote Tarasy przygotowały też atrakcje dla swoich stałych odwiedzających, które odbyły się w poniedziałek, 21 listopada. Tego dnia klienci mogli zdobyć karty podarunkowe o wartości aż 200 zł w zamian za podzielenie się swoimi wspomnieniami związanymi ze Złotymi Tarasami. 

Zazwyczaj chłodny i ponury listopad tym razem w Złotych Tarasach przyjął zupełnie nowe oblicze. Szampańska atmosfera zapanowała za sprawą tegorocznego 20 milionowego klienta, który przekroczył progi centrum handlowego.  Świętowanie odbyło się w poniedziałek 21 listopada. Tego dnia klienci mieli okazję zdobyć atrakcyjne upominki w formie kart podarunkowych o wartości aż 200 zł do wykorzystania w Złotych Tarasach. W dniu świętowania, czyli 21 listopada klienci zostali poproszeni o podzielenie się swoimi wspomnieniami związanymi ze Złotymi Tarasami. 


Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. 


W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt
i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą 
tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl


Dalszych informacji udziela:

Monika Podsiadło
Hill+Knowlton Strategies
Tel: +48 605 122 596
Mail: Monika.Podsiadlo@hkstrategies.com

Kaja Żurawiecka
Hill+Knowlton Strategies
Tel: +605 120 588 
Mail: Kaja.Zurawiecka@hkstrategies.com

news


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

HOW TO GET HERE

Opening hours
Monday - saturday: 9:00 - 22:00 
Sunday: 9:00 - 21:00 

Special offers

Daily dose of the latest promotion at Złote Tarasy. Click and browse. Special offers are waiting for you.