Wielka premiera gry Star Wars Battlefront w Złotych Tarasach!

W czwartek, 19 listopada, w Złotych Tarasach odbyła się impreza premierowa na której zaprezentowano gręStar Wars™ Battlefront™. Podczas wydarzenia była możliwość wcielenia się w pilota X-winga w replice kabiny gwiezdnego myśliwca, z którego można było nagrać pamiątkowy film.

W dniu premiery gry, na wszystkich którzy odwiedzili Złote Tarasy, czekało ponad 20 stanowisk z pełną wersją Star Wars™ Battlefront™ (konsole PlayStation 4). Graczom towarzyszył koncert muzyki z Gwiezdnych Wojen w wykonaniu profesjonalnej orkiestry. 

Nie lada gratką była także możliwość sprawdzenia jak Star Wars™ Battlefront™ wygląda na żywo na olbrzymim ekranie kinowym. Miłośnicy sagi mogli także zobaczyć ekspozycję takich modeli, jak robot kroczący AT-ST i Śnieżny ścigacz. Wydarzeniu towarzyszyły liczne konkursy, w których do zgarnięcia były nagrody ze świata Gwiezdnych Wojen, w tym edycja specjalna konsoli PlayStation 4 z wizerunkiem Dartha Vadera. Partnerami imprezy byli: Złote Tarasy, PlayStation Polska oraz sieć Saturn.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.