O nas

Złote Tarasy to wyjątkowe miejsce na modne zakupy i najlepszą miejską rozrywkę, położone w samym sercu Warszawy, w sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki i hotelu Intercontinental. Znajdziesz tu nie tylko najświeższe trendy czy designerskie nowinki, ale nakarmisz także ciało i zmysły. W wyjątkowej atmosferze możesz wybierać spośród 200 sklepów, 40 restauracji oraz 8 wyjątkowych sal Multikina.

W Złotych Tarasach spotykają się drogi ludzi z różnych stron świata szukających inspiracji i relaksu, pragnących dogodzić podniebieniu czy też chcących zadbać o swoje ciało. Bez problemów dostaniesz się tu komunikacją miejską i koleją, a podróż z międzynarodowego lotniska zajmie Ci ok. 20 minut. Samochód zaparkujesz w wygodnym podziemnym parkingu, czynnym 24h.
Pod szklanym dachem Złotych Tarasów – ikoną nowoczesnej Warszawy – znajdziesz to wszystko, czego pragniesz i jeszcze więcej! Jeśli szukasz miejsca, które w wielkim stylu ma spełnić wszystkie Twoje zachcianki, to odwiedź nas już dziś.

Wejdź do nas i poczuj zew miasta!

Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.