Karta Podarunkowa

Karta Podarunkowa Złote Tarasy Prepaid MasterCard®

Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym MasterCard International Incorporated. Karta Podarunkowa Złote Tarasy Prepaid MasterCard® jest wydawana przez Wirecard Card Solutions Ltd („WDCS”) zgodnie z licencją MasterCard International Inc. Karta działa w ograniczonej sieci, i nie jest regulowana w ramach przepisów o pieniądzu elektronicznym.

CO TO TAKIEGO?

Karta Podarunkowa Złotych Tarasów to świetny pomysł na prezent. Obdaruj nią Twoich bliskich nie tylko na święta. Karta daje możliwość nieograniczonego wyboru, dzięki czemu z pewnością okaże się trafionym Upominkiem.

JAK DZIAŁA?

Karta Podarunkowa Zlotych Tarasów to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej autoryzowanej we wszystkich sklepach w Złotych Tarasach, które akceptują płatność kartą MasterCard. Kartę można doładować kwotą zaczynającą się od 30 do 4000 złotych. Ważność karty to 12 miesięcy od chwili zakupu.

GDZIE ODEBRAĆ?

Kartę Podarunkową Złotych Tarasów zakupisz w punkcie informacyjnym w Centrum Złote Tarasy (poziom 0).


Stylista Złotych Tarasów

Potrzebujesz odmiany, chcesz poprawić swój wizerunek lub wymienić garderobę na nową? Złote Tarasy zapraszają na bezpłatne konsultacje ze Stylistką.

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.