Across Europe with best fashion illustration 5-25 czerwca

W dniach od 5 do 25 czerwca w Złotych Tarasach odbędzie się wystawa „Across Europe with best fashion illustration”. Wszyscy odwiedzający będą mogli nieodpłatnie zobaczyć prace ilustratorów modowych zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

„Across Europe with best fashion illustration” to wystawa prezentująca 55 dzieł 35 najlepszych ilustratorów pochodzących z całego świata, między innymi ze Szwecji, Niemiec, Chin, Japonii oraz Kanady. Wśród nich znalazły się artystki z Polski: Joanna Gniady, Karolina Pawelczyk, Anna Halarewicz i Katarzyna Smoczyńska.

Wybór miejsca na prezentację najnowszej odsłony ekspozycji nie jest przypadkowy. Złote Tarasy są szczególnym miejscem na mapie Warszawy, stanowiąc punkt, w którym spotykają się ludzie, a moda przeplata się z kulturą miejską.

Odwiedzając wystawę „Across Europe with best fashion illustration”, warto zatrzymać się między innymi przy pracach Renshou Zhanga, artysty tworzącego barwne i dynamiczne prace, który ma na swoim koncie współpracę z takimi domami mody jak Marchesa, Viktor&Rolf czy Dior. Więcej szczegółów dotyczących wystawy nie zdradzamy i do Złotych Tarasów na pierwszy poziom, zapraszamy.

 

Across Europe with best fashion illustration

5-25 czerwca

poziom 1 (przy fontannie)

Godziny otwarcia

Pon.–pt.: 10.00–22.00

Sobota: 10.00–22.00

Niedziela: 10.00–21.00

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.