Konkurs Nowy Wymiar Zieleni

Jesteś Studentką/Studentem jednej z wyższych uczelni? Kochasz projektować tereny zielone, znasz się na roślinach, a widząc jakąś przestrzeń od razu myślisz: Tu przydałaby się fajna wyspa spoczynkowa? To coś dla Ciebie! Centrum Handlowe Złote Tarasy ogłasza konkurs w ramach projektu Nowy wymiar zieleni w Złotych Tarasach. Czytaj dalej i poznaj szczegóły.

Co trzeba zrobić?

Każdy uczestnik konkursu przygotowuje projekt zieleni w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Do zaprojektowania są powierzchnie wspólne, wyspy spoczynkowe, zieleń w donicach mobilnych i elementach stałych na tarasach. Obowiązuje pełna dowolność – liczy się TWOJA kreatywność.

NAGRODA 

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 złotych. Dodatkowo nazwisko autora będzie promowane w kanałach social media Centrum Handlowego Złote Tarasy, poszczególnych uczelni wyższych oraz przez Dominika Strzelca  gospodarza programu Odlotowy Ogród, zasiadającego w jury konkursu.

Dla kogo? 

Konkurs jest przeznaczony dla studentów uczelni wyższych. Nie musisz studiować na kierunku związanym z architekturą, najważniejsze, żebyś miał status STUDENTA. 

Kto oceni projekty?

W jury konkursu znajdzie się między innymi:

Dominik Strzelec  prowadzący program Odlotowy Ogród emitowany w telewizji TVN. Dominik doskonale zna się na ogrodach i terenach zielonych, ma szeroką wiedzę na temat prawidłowego wykorzystania poszczególnych gatunków roślin w konkretnych miejscach. Poza tym to po prostu fajny facet, który rzeczowo oceni projekty studentów. Dyrekcja Złotych Tarasów jako ekspert najlepiej znający potrzeby centrum. Dziekan jednego z warszawskich wydziałów architektury. 

Co oceniamy? 

Najważniejsza jest kreatywność oraz doskonałe dopasowanie projektu do specyfiki architektonicznej Centrum Handlowego Złote Tarasy. Liczy się nietuzinkowy pomysł oraz świetne połączenie estetyki z praktycznością. Jury oceni również, czy zaproponowana koncepcja mieści się w przyjętym budżecie na realizację inwestycji. Pamiętaj zatem by wykonując projekt, mieć na uwadze fakt, iż powinien on zamykać się w kosztach inwestycyjnych o wartości 80 tysięcy złotych.

Najważniejsze terminy 

Konkurs rusza 9 października. Na prace konkursowe czekamy do 13 grudnia, do godziny 23:59! Zwycięski projekt zostanie wybrany do 15 grudnia. 16 grudnia Zwycięzcy zostanie wręczona nagroda w Złotych Tarasach. Po zakończeniu inwestycji nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi przez autora projektu. Relacja zdjęciowa z tego wydarzenia będzie wyświetlana na ekranach Centrum Handlowego Złote Tarasy.

Chcesz zacząć swoją karierę od udziału w prestiżowym i medialnym konkursie? Lepszej okazji nie znajdziesz! Czekamy na Twój projekt i bardzo chcemy go zrealizować! 

Formularz zgłoszeniowy Konkursu Nowy Wymiar Zieleni

Regulamin Konkursu Nowy Wymiar Zieleni

Załącznik do Regulaminu Konkursu Nowy Wymiar Zieleni

Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.