Nowy salon GO Sport w shoppingowym sercu Warszawy

29 sierpnia w naszym Centrum, odbyło się wielkie otwarcie dziewiątego stołecznego sklepu sieci GO Sport. Gościem specjalnym był znany kick-boxer i bokser wagi ciężkiej - Przemysław Saleta.

W sklepie marki oprócz szerokiego asortymentu akcesoriów sportowych do różnych dyscyplin, GO Sport przygotował dla swoich klientów także mnóstwo promocji. Podobnie jak w pozostałych sklepach, również w nowym salonie w Złotych Tarasach stworzone zostały specjalne strefy - GO RUN, GO FIT, GO FOOT, GO SWIM czy MISS GO. Ich celem jest ułatwienie klientom nawigacji po sklepie i pomoc w odnalezieniu produktów przeznaczonych do interesujących ich dyscyplin. 

Nowy salon zajmuje powierzchnię ok. 1 200 mkw. i zlokalizowany jest na drugim piętrze galerii, tuż przy ruchomych schodach przy głównym wejściu.

Po otwarciu nowego punktu sieć liczy 29 sklepów w całej Polsce. Jeszcze w tym roku GO Sport planuje następne otwarcia: sieć stawia na dalszy rozwój, dotarcie do nowych klientów w kolejnych miastach oraz promocję aktywnego i zdrowego trybu życia. 


Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.