Pluszowe zwierzaki w Multikinie Złote Tarasy

Z okazji premiery filmu „Zwierzogród” Multikino Złote Tarasy zaprosiło wszystkie dzieci z rodzicami na niezwykłe spotkanie z wyjątkowymi pluszowymi zwierzakami. W niedzielę 21 lutego w godz. 11:00-14:00 na głównym foyer kina odbyły się gry i zabawy, z możliwością zrobienia pamiątkowego zdjęcia.
 
19 lutego w kinach sieci Multikino można było zobaczyć premierowo najnowszą animację Disneya „Zwierzogród”. Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłacili 3 zł mniej od ceny normalnej.
 
Twórcy „Ralpha Demolki” i „Zaplątanych”, Rich Moore i Byron Howard, zapraszają dzieci z rodzicami na komedię przygodową „Zwierzogród”. Tytułowego Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hopps, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia.
 
Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17.00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. 

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.