Red Rubin już w Złotych Tarasach

Z początkiem lipca w Złotych Tarasach, specjalnie z myślą o miłośnikach biżuterii został otworzony salon Red Rubin. Butik znajduje się na poziomie 1 centrum.

Red Rubin - salon jubilerski w Złotych Tarasach jest niezwykłym miejscem, które dla wielbicieli pięknej biżuterii stanie się spełnieniem ich marzeń. Oferta wyrobów jubilerskich Red Rubin, obejmuje unikatowe i piękne obrączki, wyroby ze złota, srebra, biżuterię z brylantami oraz wyjątkowe, limitowane kolekcje. Bardzo ważnym elementem jest oczywiście zgodnie z nazwą - rubin, kamień o niezwykłych właściwościach, który przynosi szczęście i miłość. W salonie jest możliwość osadzić bezpłatnie wybrany, piękny kamień np. w pierścionkach zaręczynowych czy obrączce.

W portfolio produktów marki Red Rubin znaleźć można pierścionki, bransoletki, naszyjniki oraz kolczyki z całego świata! Pracownia jubilerska daje możliwość zamówienia produktów idealnych stworzonych według upodobań Klienta.

Kamieniem symbolizującym szczęście, dobrobyt i powodzenie w miłości był i pozostaje do dnia dzisiejszego rubin…

„Chcieliśmy aby fakt posiadania biżuterii dawał ludziom szczęście. Aby wzmocnić to przesłanie postanowiliśmy ofiarowywać rubin – symbol szczęścia, którego piękna barwa jest nieodłącznie kojarzona z miłością. Rubin noszony blisko ciała daje nam energię i siłę, aby czynić nasze życie lepszym i bardziej wartościowym. Naszą ideą jest nie tylko sprzedawanie biżuterii, ale przede wszystkim dostarczanie emocji. Nie sztuką jest bowiem sprzedać produkt tylko sprawić, aby wybrana biżuteria sprawiała autentyczną przyjemność osobie, dla której jest przeznaczona. Bardzo dbamy, aby w naszych salonach Klienci byli obsługiwani przez profesjonalny, fachowo wyszkolony personel. Nie mniej ważny jest oczywiście odpowiedni dobór biżuterii. Chcielibyśmy, by ludzie nie bali się nosić biżuterii, z odwagą przełamywali stereotypy, aby była ona traktowana na równi z innymi dodatkami – torbą, paskiem, butami. By wyrażała naszą osobowość. Tak dużo i tak pięknie można o sobie opowiedzieć nosząc odpowiednie ozdoby.”

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.