Sportowe lato w sercu miasta!

Wierzysz, że fitness to styl życia, a nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu? Rozpocznij lato z solidną dawką pozytywnej energii! W samym sercu Warszawy, w cieniu Złotych Tarasów, otworzyliśmy Reebok Pop Up Store, gdzie można uzupełnić swoją fitnessową szafę o najwyższej jakości odzież z najnowszej kolekcji Reebok!

W Reebok Pop Up Store czeka na Was strefa chill out, gdzie możecie przetestować naturalne soki Cleanse Me i spróbować swoich sił w grze EA Sports UFC 2 jako Joanna Jedrzejczyk, a także sprawdzić swój refleks na urządzeniu Blink!

To nie wszystko - w strefie treningowej Reebok Pop Up Store można wziąć udział w naszych wyzwaniach fitnessowych i bezpłatnych treningach pod okiem najlepszych trenerów. Les Mills, CrossFit, Fire Workout, Strala Yoga i o wiele więcej! Co tydzień nowy plan treningów, codziennie nowy challenge - a do tego duże eventy, o których więcej już wkrótce!

Stwórz swój własny rozkład jazdy, zbieraj punkty i zdobywaj nagrody! Postaw na siebie, aktywny styl życia i moc - dołącz do nas w Reebok Pop-Up Store. Czekamy!

Harmonogram aktywności znajdziesz pod linkiem: https://www.facebook.com/events/250085252031366/ 

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.