Wielkie otwarcie AVON Studio w Złotych Tarasach!

5 grudnia w naszym Centrum miało miejsce otwarcie pierwszego w Polsce sklepu AVON Studio. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli Ambasadorzy marki – Małgorzata Socha, Weronika Rosati, Jarosław Bieniuk. Licznie przybyli goście mogli po raz pierwszy z tak bliska poznać świat AVON!

Spotkanie, które odbyło się we wnętrzu AVON Studio, miało niezwykły charakter. Zaproszone osoby powitała Katarzyna Szczepańska, Bussines Center Developement Head, odpowiedzialna za realizację projektu AVON Studio i ambasadorka marki – Małgorzata Socha. Obecna na konferencji prasowej Prezes AVON Polska – Oksana Zharkova, podkreśliła, że AVON Studio to bardzo wyjątkowe przedsięwzięcie na globalną skalę, które dowodzi, że połączenie sprzedaży bezpośredniej i wysokich standardów handlu tradycyjnego jest możliwe. 

Ideę nowego projektu AVON przedstawiła Małgorzata Socha która już od dwóch lat związana jest z marką. Charyzmatyczna aktorka opowiedziała o AVON Studio, a także podkreśliła, jak wielką rolę odgrywają Konsultantki, będące od zawsze sercem marki, a teraz także sklepu. „AVON to nie tylko wspaniałe kosmetyki, to także nowatorskie podejście, odwaga i kreatywność, której efektem jest między innymi to miejsce. Myślę, że indywidualne podejście do każdego i fachowa wiedza Konsultantek sprawią, że każdy poczuje się tu wyjątkowo” – powiedziała Ambasadorka. 

W spotkaniu uczestniczyła także Weronika Rosati, gwiazda zapachu AVON Femme oraz Jarosław Bieniuk, pierwszy męski Ambasador AVON w Polsce. Nie mogło zabraknąć także ekspertek marki: dermatologa Aleksandry Jagielskiej oraz makijażystki Hani Knopińskiej. Dziennikarze i goście spotkania mogli zrobić pierwsze zakupy, a także przetestować kosmetyki i porozmawiać z ekspertami. 

AVON Studio to wyjątkowe miejsce w warszawskich Złotych Tarasach. Kosmetyki znajdują się tu na wyciągnięcie ręki, a każdy ma możliwość testowania i zakupu produktów AVON, korzystając z profesjonalnych porad Konsultantek. Dodatkowo każdy zakup przyczyni się do wsparcia akcji społecznych: AVON kontra Rak Piersi lub AVON kontra Przemoc.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.