Wkręć się w pomaganie!

Myślisz, że zbiórka plastikowych nakrętek nikomu nie może pomóc, że to wymysł ekologów lub może zbierasz nakrętki ale nie wiesz, gdzie i komu je przekazać?  

Złote Tarasy właśnie startują z drugą edycją akcji zbierania nakrętek! Celem jest bezinteresowna pomoc niepełnosprawnym dzieciom, podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zbiórka surowca wtórnego. Dziesięć dużych, specjalnie wyprodukowanych pudeł na nakrętki stanęło na trzecim poziomie centrum w części restauracyjnej. Dochód ze zbiórki nakrętek będzie w 100% przeznaczony na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci.   

Jak się zakręcić na punkcie pomocy?  

To najprostsza istniejąca forma pomocy! Będąc w Złotych Tarasach zawsze kiedy okręcasz wodę lub inny napój wrzuć nakrętkę – nie do kosza na śmieci – ale do specjalnego pojemnika, które stanęły na foodcourcie w Złotych Tarasach.  To wszystko. Do tego rodzaju pomocy zachęcamy także pracowników okolicznych biur – powiedziała Dorota Morawska,  Marketing Manager w Złotych Tarasach. 

Kilogram nakrętek to około 400 szt. Średnia cena za kilogram waha się od 0,80 do 1,5 zł., a średni koszt wózka inwalidzkiego to około 10 750 zł. Zakładając, że cena za kilogram nakrętek to złotówka potrzeba aż 10 750 kg. nakrętek, aby pomóc jednemu niepełnosprawnemu dziecku. 

Liczymy na Was i na Wasze wsparcie! Mały gest może naprawdę wiele zmienić.

Pomagajcie ze Złotymi Tarasami. 


Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.