Zalando pop up store już wkrótce w Złotych Tarasach!

Od 19. do 23. listopada osoby zakochane w zakupach online po raz pierwszy mogą odkryć „na żywo” świat wielkiej mody Zalando. Sklep internetowy otwiera swój pierwszy Pop Up Store w Polsce. Zalando Pop Up Store będzie znajdował się na pierwszym piętrze centrum handlowego Złote Tarasy w Warszawie. 

Goście Pop Up Store odkryją tajniki bezpiecznych zakupów w Zalando. Multibrand oferuje jedyny w swoim rodzaju serwis – bezpłatne przesyłki i zwroty, bezpłatną infolinię i 100-dniowe prawo zwrotu wszystkich produktów.  Każda klientka Zalando płaci tylko za artykuły, które ostatecznie sobie zostawi. Dzięki temu zakupy przez Internet są wygodne i bezpieczne.

Każdego dnia będą przewidziane specjalne atrakcje dla odwiedzających butik tymczasowy. 19 listopada odbędzie się uroczyste otwarcie Zalando Pop Up Store, na które zostaną zaproszeni przedstawiciele polskiego sektora mody, a także plejada gwiazd. W trakcie wydarzenia zostaną wręczone nagrody Zalando Blogger Awards przez Fashion Jury składający się z Edyty Herbuś, Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka. Laureaci plebiscytu zostaną wyłonieni w kategoriach: Najlepszy damski blog roku, Najlepszy męski blog roku, Najlepszy wschodzący blog roku.

Od 20 do 21 listopada, w godzinach popołudniowych Zalando zorganizuje ciekawe warsztaty DIY pod nadzorem Katarzyny Kędzierskiej, autorki bloga Simplicite.pl, by pomóc klientom stworzyć oryginalne propozycje na prezenty świąteczne. 

W weekend, 22 i 23 listopada od godziny 12:00 do 20:00 goście Pop Up Store będą mieli okazję przejść niesamowitą metamorfozę na okres świąteczny pod okiem profesjonalnych stylistów. Zalando zaprosiło do współpracy markę Maybelline NY, która jest kreatorem makijażu podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Bazując na najnowszych trendach i nowościach produktowych, Ambasador marki Maybelline NY, Grzegorz Kasperski, podczas wydarzenia będzie proponował makijaż, który idealnie pozwoli wyrazić siebie każdej kobiecie na Święta Bożego Narodzenia. 

Godziny otwarcia Pop Up Store Zalando w Złotych Tarasach: 

dni powszednie i sobota – 9:00 – 22:00

niedziela – 09:00 – 21:00

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.