Zapraszamy na imprezę roku #SECRETGOLDENPARTY w nowym wymiarze!

Październik wielu studentom kojarzy się z początkiem roku akademickiego, tymczasem jest to też czas integracji i doskonałej zabawy. Złote Tarasy, chcąc pokazać im nowy wymiar rozrywki, postanowiły przygotować dla nich wyjątkową akcję promocyjną, której finałem będzie ekskluzywne #SECRETGOLDENPARTY! 

 

Nowe trendy z kolekcji jesienno-zimowych, pokazy beatboxing’u oraz atrakcyjne zniżki na zakupy w Złotych Tarasach będą czekały na studentów w Warszawie. Specjalny „złoty” team w dniach 16-26 października odwiedzi wybrane uczelnie i uniwersytety w Warszawie, by zachęcić studentów do wspólnej zabawy i zdobycia zniżek na zakupy w wybranych sklepach w Złotych Tarasach. By zdobyć rabat, wystarczy zrobić sobie zdjęcie polaroidem z członkami roztańczonej, złotej ekipy. Zdjęcia będą nie tylko doskonałą pamiątką spontanicznej popołudniowej imprezy, ale także źródłem zniżki na najmodniejsze ubrania z kolekcji m.in. takich marek jak New Look czy Forever21 w Złotych Tarasach.

 

Na tym jednak nie koniec atrakcji, ponieważ każdy student, który posiada zdjęcie z rabatem oraz zrobi zakupy w określonym progu zakupowym, będzie mógł wymienić paragony na zaproszenie na #secretgoldenparty. Wejściówkę w postaci złotej maski będzie można otrzymać w specjalnym punkcie Złotych Tarasów umiejscowionym na parterze w pobliżu salonu H&M.

 

Zwieńczeniem kampanii będzie #SECRETGOLDENPARTY, które odbędzie się w piątkową noc, 27 października w przestrzeni klubów Velvet Bar oraz 35 mm z widokiem na panoramę stolicy, będących częścią kompleksu Multikina. Za oprawę muzyczną wydarzenia zadba znany na klubowej mapie – DJ Lipski. Oprócz tego na gości czekać będzie także zapierający dech w piersiach pokaz barmański oraz konkurs na najlepszą stylizację imprezy. Najlepsza męska i damska propozycja zostanie nagrodzona kartą podarunkową o wartości 1 000 złotych na zakupy w Złotych Tarasach.

 

Złoty team pojawi się w pobliżu takich uczelni jak:

 

  • 16.10 – UKSW
  • 17.10 – Politechnika Warszawska
  • 18.10 – Akademia Leona Koźmińskiego
  • 19.10 – SGH
  • 20.10 – Pawilony przy Nowym Świecie
  • 23.10 – Uniwersytet Warszawski
  • 24.10 – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
  • 25.10 – Akademia Sztuk Pięknych
  • 26.10 – WUM Warszawski Uniwersytet Medyczny (kampus przy ul. Trojdena)

 

Regulamin konkursu "Maska na Halloween"

 

Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.