Złote Tarasy mają już 10 lat!

Centrum handlowe Złote Tarasy w lutym tego roku obchodziło 10 rocznicę otwarcia. W tym czasie odwiedziło je ponad 200 milionów klientów, a kilka z wydarzeń organizowanych pod szklanym dachem w ciągu ostatnich 10 lat szczególnie mocno utkwiło w pamięci klientów! 

Urodziny świętowaliśmy 5 lutego w towarzystwie między innymi reporterów Radia Kolor. Na poziomie 1 przy fontannie czekały na Was konkursy, urodzinowe babeczki, które osłodziły niedzielny poranek. 

Miejsce, które tętni życiem 
Obecnie Złote Tarasy to znacznie więcej niż tylko zakupy – dla wielu klientów to idealne miejsce na spotkania ze znajomymi, chwilę relaksu czy wypicie smacznej kawy. Odwiedzając centrum w sercu Warszawy mogą także zobaczyć się ze swoim idolem czy gwiazdą światowego formatu, wziąć udział w koncercie, poznać najnowsze trendy w modzie, obejrzeć film, uczestniczyć w festiwalu czy zobaczyć ciekawą wystawę. Różnorodność oferowana przez Złote Tarasy sprawia, że rocznie odwiedza je około 20 mln klientów.

Kultura w centrum miasta 
Wspieranie inicjatyw kulturalnych i aktywne przybliżanie sztuki jest jednym z ważnych obszarów działalności Złotych Tarasów. Centrum od 2008 roku jest partnerem Warszawskiego Festiwalu Filmowego (WFF), który swoją rangą, a także poziomem prezentowanych filmów, porównywany jest do Cannes czy Berlinale. To niezapomniana okazja dla klientów do zobaczenia starannie wyselekcjonowanych filmów, które być może nigdy nie trafią do kin. Złote Tarasy gościły u siebie także wystawę World Press Photo pokazującą najlepsze zdjęcia prasowe wykonane przez fotografów z całego świata. Oprócz tego centrum jest otwarte na nowe inicjatywy i pomysły, dzięki którym może pozytywnie zaskakiwać swoich klientów. W pamięci wielu z nich na pewno utkwił flash mob 
w wykonaniu aktorów z teatru Roma zorganizowany z okazji premiery nowego musicalu 
pt. „Nędznicy” mający miejsce w 2011 roku. To była pierwsza tego typu akcja promocyjna w Polsce wykonana przez profesjonalistów.

Plejada gwiazd pod szklanym dachem 
W ciągu zaledwie 10 lat, w Złotych Tarasach gościło wiele gwiazd, zarówno z Polski, jak 
i ze świata. Dwie wizyty gwiazd za oceanu wywołały ogromną radość klientów. Pierwsza z nich odbyła się z udziałem Britney Spears, doskonale znanej z takich przebojów jak „Till the word ends” czy „I wanna go”. Amerykańska artystka pop przyjechała do Polski w 2014 roku z okazji premiery swojej linii bielizny zaprojektowanej dla marki Gatta i Złote Tarasy były jedynym miejscem, gdzie spotkała się ze swoimi fanami. Równie wielkim zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z legendą rapu – 50 Cent’em, który 
w salonie Saturn promował długo oczekiwane słuchawki SMS Audio. Wielkim zaskoczeniem dla klientów była także premiera nowej części sagi „Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie mocy” i garść atrakcji przygotowanych w Złotych Tarasach z tej okazji. 

10 rocznica otwarcia Złotych Tarasów była okazją do podsumowań, ale także snucia planów na kolejne lata. Przyszłość na pewno przyniesie klientom centrum jeszcze więcej niespodzianek i atrakcji, które budują klimat tego miejsca.   

 


Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.