Zmień swój styl z Kają Śródką lub Eweliną Rydzyńską!

Już 28 marca w Złotych Tarasach odbędzie się półfinał 7. edycji Fashion Designer Awards. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od godziny 15:00 na poziom 1 obok fontanny.

Na wybiegu modelki zaprezentują kreacje młodych projektantów, którzy będą walczyć o miejsce w wielkim finale konkursu.  Nie mniej jednak mamy dla Was dodatkową atrakcję!

Jeli chcecie otrzymać porady dotyczące stylu, trendów oraz doboru odpowiednich ubrań do swojej sylwetki od profesjonalistów. Skorzystajcie z bezpłatnej konsultacji u naszych gości specjalnych. 

W godzinach 15:00 – 17:00 do Waszej dyspozycji będą stylistki gwiazd Kaja Śródka oraz Ewelina Rydzyńska. Aby zapisać się na konsultację wystarczy przesłać do nas swoje zgłoszenie poprzez email na adres: marketing@zlotetarasy.pl 

W tytule wiadomości wpisz imię i nazwisko wybranej przez siebie stylistki oraz preferowaną godzinę spotkania. Każda zapisana osoba będzie miała 30 minut na  przeprowadzenie konsultacji.

Kaja Śródka oraz Ewelina Rydzyńska będą prowadzić konsultacje zapisanych osób w następujących godzinach:15:00, 15:30, 16:00, 16:30

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.