Tło galerii

CH ZŁOTE TARASY Z SYSTEMEM ŁADOWANIA AUT ELEKTRYCZNYCH!

Już od 20 czerwca klienci Złotych Tarasów oraz użytkownicy parkingu podziemnego centrum będą mogli bezpłatnie korzystać z ładowarek do samochodów elektrycznych. Stacje ładujące to jedno z wielu nowoczesnych rozwiązań wprowadzonych przez warszawskie centrum handlowe, wspierające działania oraz inicjatywy na rzecz ochrony środowiska.

CH Złote Tarasy oddadzą do dyspozycji klientów 2 stacje szybkiego ładowania, umiejscowione na poziomie -3 parkingu podziemnego. Systemy ładujące to rozwiązania pozwalające na szybkie zaopatrywanie w energię wszelkiego rodzaju pojazdów niezależnie od standardu: CHAdeMO, CCS czy AC Typ-2. Ponadto, ich zaletą jest łatwość obsługi – wystarczy wybrać opcję zgodną z własnym autem i podłączyć stację ładowania. Tego typu rozwiązanie jest kolejnym, które zostało zaimplementowane w centrum handlowym, w celu ochrony środowiska naturalnego.

Złote Tarasy dbają o środowisko

Złote Tarasy, jako obiekt handlowy posiada prestiżowe certyfikaty BREEAM. Dbając o komfort pracowników i klientów oraz mając na względzie społeczną odpowiedzialność biznesu, centrum stosuje wszelkie energooszczędne rozwiązania, jak m.in. rowerki umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych czy zastosowane w części budynku energooszczędne oświetlenie i armatura pozwalająca oszczędzać wodę poprzez aktywację fotokomórek. Co roku Złote Tarasy angażują się również w inicjatywę Godzina dla Ziemi WWF wygaszając podświetlenie elewacji budynku.