Tacamole

Tagi:
jedzenierestauracjarestauracje

Tacamole Mexican Grill – zdrowa kuchnia meksykańska

Kuchnia meksykańska z reguły kojarzy nam się ze smacznym lecz bardzo ciężkim, wysokokalorycznym jedzeniem. W czasach, gdy tak ogromnym zainteresowaniem cieszy się dbanie o zdrowie i sylwetkę to skojarzenie trzeba trochę zmienić. W Tacamole proponujemy potrawy kuchni meksykańskiej w lżejszej i zdrowszej wersji. Idea jest prosta: chcemy udowodnić, że dania podawane na szybko mogą być przede wszystkim zdrowe i bardzo smaczne. Dlatego do przygotowania naszych posiłków  używamy  wyłącznie naturalnych składników, najwyższej jakości mięsa oraz świeżych warzyw, aromatycznych ziół i przypraw. Można o Tacamole mówić „zdrowy fast food”… nie obrazimy się!

Nasze menu składa się z kilku podstawowych dań, czterech rodzajów wspaniałych mięs, dwóch rodzajów ryżu i fasoli, uzupełnionych o świeże salsy o różnych stopniach ostrości, daje w rzeczywistości niezliczone możliwości tworzenia różnych kombinacji smakowych. Tacamole to idealny wybór dla wybrednych klientów, gdzie każdy możne samodzielnie skomponować swoje burritos, quesadillas, tacos, sałatkę czy miskę (burrito bez tortilli).

W naszej restauracji zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość produktów z których tworzymy dania. Wszystkie starannie wybieramy i przygotowujemy tak aby klienci mieli świadomość, że wybierając Tacamole jedzą zdrowo i dostarczają organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Nie stosujemy żadnych chemicznych wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników ani zagęszczaczy. O smak naszych potraw dba doskonały kucharz i wykwalifikowani pracownicy! Ważne jest dla nas żeby nasz klient cieszył się dobrym zdrowiem i wracał do nas zadowolony. 

Tacamole Mexican Grill to dobra propozycja dla osób dbających o dietę zarówno dla sportowców jak i dla pracowników biurowych, którzy chcą zjeść dobrze zbilansowany, zdrowy posiłek. 


Poziom

3

Lokal

308

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Telefon:
(022) 222 03 85

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.