Tło galerii

Skechers

Poziom 2
Lokal 276
Godziny otwarcia

Mon. - Fri.: 9:00 - 22:00

Saturday: 9:00 - 22:00

Sunday: 9:00 - 21:00

Początki amerykańskiej marki Skechers sięgają 1992 roku, kiedy to Robert Greenberg wraz z synem Michaelem założyli firmę zajmującą się importem obuwia z Europy. Zachęceni odniesionym sukcesem stworzyli własną linię obuwia „Sport Utility Footwear”, które w znacznej mierze stało się uosobieniem amerykańskiego stylu lat 90tych.
W sercu kalifornijskiego Manhattan Beach w roku 1995 otwarto pierwszy salon  firmowy Skechers. Od tamtej pory marka rozpowszechniła się w ponad 120 krajach, w których funkcjonuje na tę chwilę ponad 1300 sklepów monobrandowych.
Dzięki ponadczasowym wzorom, bogatej kolorystyce oraz świetnej jakości buty z charakterystycznym logo z literą „S” chętnie noszą takie gwiazdy telewizji, muzyki, filmu i sportu jak: Robert Downey Jr, Christina Aguilera, Britney Spears, Demi Lovato, Ringo Starr, Meghan Trainor, Sugar Ray Leonard oraz wielu innych.
Firma samodzielnie projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 3 tysiące fasonów dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
Obecnie na markę Skechers składa się 19 odrębnych linii produktowych – lifestylowych oraz sportowych.
Nasz sukces tkwi w sprzedaży modnego i wygodnego obuwia. Skechers oferuje produkt, który pomoże Ci pełniej korzystać z życia, ciesząc się wygodą oraz modną kolorystyką butów, które możesz nosić na co dzień w każdej niemal sytuacji.
Zapraszamy do znajdującego się w Złotych Tarasach salonu marki Skechers. Zawsze chętnie pomożemy i doradzimy w doborze odpowiedniego obuwia… a Wasze pociechy poczęstujemy słodką gumą do żucia wprost z „gumball” – wielkiej przezroczystej kuli. Zapraszamy
Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Skechers, jej produktów oraz salonów sprzedaży, odwiedź stronę www.skechers.pl. Prezentowana na stronie internetowej oferta może nie być w pełni dostępna w naszym sklepie stacjonarnym.