RTV Euro AGD

Tagi:
Sieć Euro była pionierem na polskim rynku sprzętu RTV-AGD i wciąż, po 25 latach od założenia, wyprzedza konkurencję pod względem szybkości wprowadzania najnowszych technologii do swojej oferty, innowacyjności rozwiązań i nieustannie doskonalonej obsługi klienta.

W naszej ofercie znajdują się sprzęt audio-video, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt telekomunikacyjny, komputerowy, fotograficzny, oraz akcesoria - czyli pełen zakres sprzętu wykorzystywanego we wszystkich dziedzinach współczesnego życia zarówno w domu, w pracy, na wakacjach, jak i podczas podróży służbowych.

Nasze usługi staramy się jak najlepiej dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego oferujemy kilka różnych rodzajów spłaty ratalnej, dostawę do domu, możliwość zakupów w naszym sklepie internetowym, możliwość zamówienia sprzętu przez telefon i przedłużenie gwarancji. Dokładny opis wszystkich usług znajduje się na stronie głównej sklepu  www.euro.com.pl.

W ciągu 25 lat działalności na polskim rynku zdobyliśmy ogromne zaufanie kilkunastu milionów klientów, którzy w oparciu o swoje pozytywne doświadczenia ze współpracy z RTV EURO AGD bardzo chętnie korzystają z naszej oferty. 

Zapraszamy do sklepów RTV EURO AGD - LIDERA RYNKU RTV I AGD W POLSCE!

Poziom

-1

Lokal

-020

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Kontakt

Telefon:
855 855 855 - infolinia

DOM & RTV

Fotografia

Nikon ABFOTO

Komputery

iSpot Komputronik

RTV AGD

Denon RTV Euro AGD Saturn

Wyposażenie domu

Duka Yankee Candle Zara Home
Zobacz wszystkie

Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.