RTV Euro AGD

Tagi:
agdakcesoriaakcesoria do komputeraaparat fotograficznydo domudomelektronikakomputerkomputerylaptoplaptopyrtvsprzęt elektronicznytelefon komórkowytelefony komórkowewyposażenie domu
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu do domu, pracy, sprzętu na wakacje, czy w podróż służbową, w sieci RTV EURO AGD znajdziesz coś dla siebie. Szeroki asortyment produktów RTV, AGD, sprzętu audio, IT czy akcesoriów pozwoli spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych sprzedawców, którzy pomogą Ci wybrać sprzęt najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom. Jeżeli potrzebujesz jeszcze większego wyboru, wejdź na euro.com.pl i zapoznaj się z zasobami największego internetowego sklepu elektronicznego w Polsce. W RTV Euro AGD możesz skorzystać nie tylko z kilku różnych rodzajów spłaty ratalnej, czy przedłużyć gwarancję na zakupione produkty, ale także zamówić dostawę do domu, instalację i podłączenie sprzętu. 

Dzięki tym i wielu innym cechom, sieć RTV Euro AGD jest liderem rynku RTV i AGD w Polsce. Świadczy o tym zaufanie kilkunastu milionów Klientów, którzy od lat korzystają z naszej oferty. Zostań jednym z nich! 

Zapraszamy do sklepu!

Poziom

-1

Lokal

-020

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Kontakt

Telefon:
855 855 855
WWW:
www.euro.com.pl

DOM & RTV

Fotografia

Komputery

iSpot Komputronik

RTV AGD

Denon RTV Euro AGD Saturn

Wyposażenie domu

Duka Le Creuset Yankee Candle Zara Home
Zobacz wszystkie

Stylista Złotych Tarasów

Potrzebujesz odmiany, chcesz poprawić swój wizerunek lub wymienić garderobę na nową? Złote Tarasy zapraszają na bezpłatne konsultacje ze Stylistką.

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.