Marks & Spencer

Tagi:
bluzkibutydodatkikoszulekurtkipłaszczespódnicespodniesukienkiswetryt-shirt
Marks & Spencer to brytyjska marka ceniona na całym świecie przez miliony klientów już od ponad wieku. W ofercie marki klienci znajdą ubrania dla kobiet i mężczyzn uszyte z najlepszych materiałów, inspirowane stylem Wielkiej Brytanii oraz najgorętszymi trendami z wybiegów. Kolekcje obfitują w rozmaite innowacje, takie jak  Insolia, Stormwear, StayNew czy Noniron, które ułatwiają pielęgnacje ubrań i czynią je bardziej trwałymi. 

Niezależnie od rozmiaru każdy znajdzie tu coś dla siebie – ubrania oferowane są w rozmiarach od 8 do 22 (Euro 36 – 50). Oprócz świetnie uszytych kolekcji dla dorosłych i dla dzieci M&S słynie z pięknej bielizny, uwielbianej przez miliony kobiet na całym świecie, oraz delikatesów pełnych produktów spożywczych z certyfikatem fairtrade sporządzonych z najlepszych składników. W ofercie delikatesów dostępne są min. słodycze, gotowe dania kuchni świata oraz produkty bezglutenowe. Markę M&S wybierają klienci, którym nie są obojętne losy naszej planety. W ramach Planu A M&S realizuje szereg zobowiązań wobec środowiska naturalnego oraz lokalnych społeczności, aby móc przyczynić się do polepszania naszej wspólnej przyszłości.

W sklepie M&S w Złotych Tarasach klienci znajdą: ubrania dla kobiet i mężczyzn, bieliznę, delikatesy oraz nowy dział z ubraniami dla dzieci. Zapraszamy!
Poziom

0

Lokal

034

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Telefon:
22 206 43 62

Stylista Złotych Tarasów

Potrzebujesz odmiany, chcesz poprawić swój wizerunek lub wymienić garderobę na nową? Złote Tarasy zapraszają na bezpłatne konsultacje ze Stylistką.

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.