Pull&Bear

Tagi:
biżuteriabluzkibutyczapkidodatkijeansykoszulekurtkipłaszczerękawiczkispódnicespodniesukienkiswetryszalikit-shirttorbytorebki
Firma należy do Grupy Inditex, jednego z największych przedsiębiorcówodzieżowych w świecie mody. Buntowniczy duch stanowi źródło naszejinspiracji. Od czasu założenia w 1991 roku, Pull & Bearnieustannie dostosowywał się do potrzeb młodych ludzi i obecnie jestmarką wyznaczającą trendy swobodnego, codziennego stylu. Nasze produktynoszą ludzie na całym świecie, dzięki czemu wszyscy porozumiewają sietym samym językiem mody, tworząc uniwersalną kulturę młodzieżową. Pull& Bear nie tylko tworzy ubrania i dodatki, ale dzięki swoimproduktom umożliwia młodym ludziom wyrażanie poglądów i emocji.
Pomysłem Pull & Bear jest przekształcanie najnowszych trendówulicznych w wygodne, luźne ubiory. Czerpiemy inspiracje z nowychtechnologii, sportów ekstremalnych oraz bieżących stylów środowiskmuzycznych i artystycznych, jednocześnie nie tracąc kontaktu z naszymiklientami- nową generacją młodzieży miejskiej. 

Poziom

1

Lokal

117

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Telefon:
(022) 222 03 90

Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.