Skechers

Tagi:
butybuty damskiebuty męskiebuty sportoweskechers
Początki amerykańskiej marki Skechers sięgają 1992 roku, kiedy to Robert Greenberg wraz z synem Michaelem założyli firmę zajmującą się importem obuwia z Europy. Zachęceni odniesionym sukcesem stworzyli własną linię obuwia „Sport Utility Footwear”, które w znacznej mierze stało się uosobieniem amerykańskiego stylu lat 90tych.

W sercu kalifornijskiego Manhattan Beach w roku 1995 otwarto pierwszy salon  firmowy Skechers. Od tamtej pory marka rozpowszechniła się w ponad 120 krajach, w których funkcjonuje na tę chwilę ponad 1300 sklepów monobrandowych. 
Dzięki ponadczasowym wzorom, bogatej kolorystyce oraz świetnej jakości buty z charakterystycznym logo z literą „S” chętnie noszą takie gwiazdy telewizji, muzyki, filmu i sportu jak: Robert Downey Jr, Christina Aguilera, Britney Spears, Demi Lovato, Ringo Starr, Meghan Trainor, Sugar Ray Leonard oraz wielu innych.

Firma samodzielnie projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 3 tysiące fasonów dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
Obecnie na markę Skechers składa się 19 odrębnych linii produktowych - lifestylowych oraz sportowych.

Nasz sukces tkwi w sprzedaży modnego i wygodnego obuwia. Skechers oferuje produkt, który pomoże Ci pełniej korzystać z życia, ciesząc się wygodą oraz modną kolorystyką butów, które możesz nosić na co dzień w każdej niemal sytuacji.
Zapraszamy do znajdującego się w Złotych Tarasach salonu marki Skechers. Zawsze chętnie pomożemy i doradzimy w doborze odpowiedniego obuwia… a Wasze pociechy poczęstujemy słodką gumą do żucia wprost z „gumball” – wielkiej przezroczystej kuli. Zapraszamy

Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Skechers, jej produktów oraz salonów sprzedaży, odwiedź stronę www.skechers.pl. Prezentowana na stronie internetowej oferta może nie być w pełni dostępna w naszym sklepie stacjonarnym.

Poziom

2

Lokal

276

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.