Cholewiński Exclusive

Tagi:
butybuty damskiebuty męskieczółenkagalnteria skórzanakozakiobuwieszpilki
Sklep CHOLEWIŃSKI to ekskluzywne torebki, teczki, portfele, paski, etui itp. wykonane ze skór naturalnych w pełnej gamie wzorów i kolorów. Tu każda Pani dopasuje torebkę do buta, a Pan znajdzie idealny portfel lub pasek. 

Elegancja i perfekcja wykonania, salon Cholewiński Exclusive w Złotych Tarasach! 
Do bogatej oferty Złotych Tarasów dołączył salon firmy specjalizującej się w niezwykle eleganckich i starannie wykonanych wyrobach galanterii skórzanej, firmy Cholewiński. 

W salonie Cholewiński Exclusive nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dla siebie, oryginalne i dopracowane w najmniejszym detalu, produkty słynnej, rodzinnej firmy Cholewiński. Marka ta powstała w 1982r. Od początku swojego istniania, najważniejszym celem jej założyciela - Jana Cholewińskiego - było tworzenie oryginalnej galanterii skórzanej charakteryzującej się najwyższą jakością, elegancją wykonania, innowacyjnym wzornictwem oraz funkcjonalnością. Dzięki latom doświadczeń i głębokiej branżowej wiedzy, nazwisko Cholewiński i produkty nim sygnowane kojarzą się z uosobieniem szyku. Cholewiński specjalizuje się w kolekcjach skierowanych do kobiet, które cenią wysoką jakość, styl i nowoczesność. W bogatej ofercie firmy znajdują się torebki damskie, teczki, portfele i paski. Wszystkie produkty wykonane z najlepszych włoskich i polskich skór naturalnych. W ofercie sklepu znajduje się także bagaż marek Brics oraz Pablo Voyage.

 

 

Poziom

2

Lokal

256

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.