Crocs

Tagi:
butybuty damskiebuty męskiecrocsobuwieobuwie damskieobuwie męskie
W Złotych Tarasach został otwarty jedyny w Warszawie flagowy sklep firmy CROCS. To właśnie tu jest największy wybór butów tej marki, najlepsze promocje. Wraz z nową kolekcją w bajecznych kolorach pojawiły się u nas najnowsze światowe trendy. 
 To, co zakładamy na nogi ma duże znaczenie. Stopy są  wrażliwe, wymagają pielęgnacji. Jedynie wysokiej jakości buty pozwalają uzyskać gwarancję zdrowia. Dlatego wyborowi odpowiedniego obuwia należy nadać priorytet. 
Atutem butów Crocs jest niesamowity, wręcz kosmiczny wygląd, ogromny wybór kolorów, ale przede wszystkim wygoda i wielofunkcyjność. Materiał, z którego są wyprodukowane buty to PCCR (proprietary closed cell resign), o właściwosciach żywicznych na który CROCS ma wyłączność. To sprawia, że te buty idealnie dostosowują się do stóp. Poza tym mają inne niesamowite właściwości - są bardzo lekkie (jedna para butów Crocs Cayman waży ok. 160 gr),  zaprojektowane ortopedycznie, zdrowe dla stóp i kręgosłupa, trwałe i bardzo łatwe do czyszczenia (myje się je mydłem i wodą). Są antybakteryjne i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, można je swobodnie odświeżać płynem dezynfekującym, nie rysują podłogi. Takich butów trudno szukać gdzie indziej. 

 Dobre obuwie to także wyjątkowa trwałość. Buty oferowane przez nas charakteryzują się niezwykle wysoką jakością. Mając je na nogach nie musisz obawiać się żadnych niespodzianek. Dlatego buty Crocs cieszą się ogromnym powodzeniem na rynkach wszystkich kontynentów.

 

 

Poziom

2

Lokal

212

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Telefon:
784694701
E-mail:
biuroalter@wp.pl

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.