Ekologiczna kolekcja H&M

Sklep:
H&M
Tagi:
spódnicesukienkiwiosna 2014
10 kwietnia w sklepach marki H&M pojawią się dwie nowe kolekcje - Conscious i Conscious Exclusive. 

Marka tworząc kolekcję wykorzystała dwa nowe materiały – roślinnie barwioną skórę od Tärnsjö, szwedzkiego dostawcy skór, oraz jedwab organiczny, kolekcje zaprezentują to, co można stworzyć z materiałów, przy których produkcji nie zanieczyszcza się środowiska naturalnego w tak dużym stopniu, jak przy produkcji materiałów stosowanych najczęściej w produkcji odzieży na całym świecie. W tym samym czasie H&M wprowadzi także nowe metki Clever Care, czyli system symboli i wskazówek, które pozwolą dbać o ubrania w duchu ekologii.

Tegoroczna kolekcja Conscious składa się z najmodniejszych produktów tego sezonu, idealnych na wiosnę i lato. Kluczowe artykuły to: asymetryczna, pomarańczowa sukienka z poliamidu i materiału Tencel oraz zwiewny kombinezon z ręcznie wykonanym motywem zebry.

Conscious Exclusive to specjalnie zaprojektowana, limitowana kolekcja wykonana z wysokiej jakości materiałów z misternymi zdobieniami inspirowanymi stylem bohemy i zmysłową nutą flamenco. Nowymi materiałami w kolekcji są: roślinnie barwiona skóra, pozyskana z krów hodowanych na potrzeby produkcji organicznego mięsa w szwedzkich gospodarstwach, oraz jedwab organiczny pochodzący od jedwabników hodowanych na drzewach morwowych.


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.