Kochasz? Wyślij miłosną wiadomość

Sklep:
W.Kruk
Tagi:
Miłość nie potrzebuje tysiąca słów. Czasem wystarczy jedno czułe zdanie by sprawić radość drugiej osobie. Dzięki W.KRUK piękne wyznanie wygrawerowane jest na naszyjniku kopertce, tak by można było nosić je na sercu. Bestsellerowej miłosnej wiadomości od W.KRUK w tym sezonie towarzyszy wybór symbolicznej, romantycznej biżuterii. Ponadczasowa walentynka zapisana w złocie lub srebrze to pamiątka na zawsze.

Pośród walentynkowych propozycji od W.KRUK zakochani znajdą bestsellerowy naszyjnik kopertkę z miłosną wiadomością w formie indywidualnego grawerunku. Tę osobistą notatkę można nosić schowaną w kopertce lub zwieszoną swobodnie, by chwalić się przed światem najpiękniejszym uczuciem. Naszyjnik dostępny jest w wersji złotej i srebrnej.

Dla miłośników klasyki, projektanci W.KRUK przygotowali kolekcję kolczyków, bransoletek, pierścionków i naszyjników z motywem serca. Delikatna biżuteria w srebrze i żółtym złocie to ponadczasowy prezent dla najważniejszej osoby. 

W.KRUK podbija również serca fashionistek welurowym chokerem w najmodniejszym kolorze sezonu – burgundzie, ze srebrnym elementem ozdobnym. Podkreśli on charakter właścicielki oraz uczucie, jakim obdarzyła ją druga połówka. W kolekcji dostępna jest również bransoleta z weluru i srebra. 

Kolekcja dedykowana na Walentynki oraz wiele innych prezentów od serca dostępne są w salonach W.KRUK oraz w sklepie internetowym wkruk.pl.

Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.