Tło galerii

Butik Cyrkularny Ubrań Do Oddania już w Złotych Tarasach!

Butik Cyrkularny Ubrań Do Oddania już w Złotych Tarasach!

Butiki Cyrkularne Ubrań Do Oddania, czyli odzież używana w galeriach handlowych

Z myślą o kliencie, który lubi zakupy w second handach, ale i takim, który odwiedza galerie handlowe - marka Ubrania Do Oddania zaprasza do autorskich Butików Cyrkularnych.

  • Naszym celem jest tworzenie miejsc, w którym rozgości się cała idea Ubrań Do Oddania. I tak, pod jednym szyldem Butików Cyrkularnych promujemy odzież używaną, ekologię oraz realną pomoc. Jesteśmy już w czterech miastach, a to dopiero początek tej cyrkularnej rewolucji! - przekonuje Zosia Zochniak, Co-founderka UDO.

W pop-up storach marki Butików Cyrkularnych można kupić wyselekcjonowane i odświeżone rzeczy z drugiego obiegu. Na wieszakach są zarówno ubrania vintage, markowe, z metkami jak i casualowe - wszystkie wyprane i wyprasowane, przedstawione  w butikowej formule. W każdym z takich miejsc, profesjonalny zespół bezpłatnie udziela porad modowych i pomaga skompletować unikatowy outfit. Klienci mogą również uczestniczyć w warsztatach i panelach dyskusyjnych skupionych wokół mody cyrkularnej, upcyklingu i ekologii.

  • Co więcej, w każdym z naszych butików możesz zostawić niepotrzebną odzież i dodatki. W ten sposób realnie wspierasz jedną z ponad 210 partnerskich organizacji charytatywnych UDO - dodaje Zosia.

Butiki Cyrkularne znajdują się w galeriach i centrach handlowych w różnych miastach Polski, to m.in. Warszawa, Katowice, Wrocław. O nowych lokalizacjach dowiesz się z tej strony.

Każde z tych miejsc wyróżnia się na tle innych sklepów, i tu warto dodać, że wnętrza butików zdobi wyposażenie zrecyklingowane, z drugiego obiegu - od lady, przez zasłony w przebieralniach, oświetlenia aż po ozdoby ścienne i wieszaki. Takie miejsca trzeba zobaczyć, nawet jeśli nie jest się fanem mody!