O Nas

Tło galerii
Złote Tarasy - O nas

O nas

Złote Tarasy to centrum handlowe odwiedzane przez ponad 21 000 000 klientów rocznie. To miejsce, w którym kreują się trendy nowoczesnego wymiaru mody, stylu życia, zakupów i najlepszej miejskiej rozrywki.

Galeria położona jest w samym sercu Warszawy, w sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki oraz hotelu Intercontinental. Znajdziesz tu nie tylko najświeższe designerskie nowinki, ale nakarmisz także ciało i zmysły. W wyjątkowej atmosferze możesz wybierać spośród ponad 200 sklepów, 40 restauracji oraz 8 wyjątkowych sal Multikina.

W Złotych Tarasach spotykają się drogi ludzi z różnych stron świata szukających inspiracji, stylu, relaksu, pragnących dogodzić podniebieniu oraz chcących zadbać o swoje ciało. Bez problemów dostaniesz się tu komunikacją miejską i koleją, a podróż z międzynarodowego lotniska zajmie Ci ok. 20 minut. Samochód zaparkujesz w wygodnym podziemnym parkingu, czynnym całą dobę.

Pod unikalnym, nawiązującym do motywów drzewa, szklanym dachem Złotych Tarasów – ikony nowoczesnej Warszawy – znajdziesz wszystko to, czego pragniesz i jeszcze więcej! Jeśli szukasz miejsca, które w wielkim stylu ma spełnić wszystkie Twoje zachcianki, to odwiedź nas już dziś.

Wejdź do nas i poczuj, jak tętni serce wielkiego miasta.