Tło galerii

Eobuwie.pl ze strefą MODIVO w Złotych Tarasach

Eobuwie.pl ze strefą MODIVO w Złotych Tarasach

W Złotych Tarasach na poziomie 2, 1 kwietnia pojawił się nowy sklep eobuwie.pl ze strefą MODIVO

 

Wewnątrz sklepu nie ma półek, regałów i wieszaków - ich miejsce zastępują ekrany i wygodne kanapy. Do dyspozycji klientów jest prawie 40 multimedialnych tabletów  to właśnie one pozwalają zamówić dany produkt do przymierzenia z oferty eobuwie.pl oraz MODIVO. Obsługa sklepu dostarczy wybrane rzeczy bezpośrednio do nas lub do przestronnej przymierzalni MODIVO, która pełni funkcję prywatnej garderoby. W środku  znajduje się duży ekran, który pozwala na skorzystanie z funkcji ułatwiających zakupy, np. zmiany oświetlenia w zależności od pory dnia czy możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa naszej obsługi. 

 

Dla klientów dostępny jest usługa  esize.me. To rozwiązanie pozwala na bezpłatne wykonanie dokładnego skanu  3D stopy. Skan wystarczy wykonać tylko raz - można z niego korzystać zarówno w sklepie stacjonarnym jak i na stronie internetowej. Usługa jest nieocenionym rozwiązaniem dla Rodziców, którzy na podstawie skanu stopy swojego dziecka mogą wybrać najlepiej dopasowany rozmiar. Przy zakupie obuwia możemy skorzystać z niego, by maksymalnie precyzyjnie dopasować rozmiar do naszych stóp. 

 

W sklepie eobuwie.pl ze strefą MODIVO dostępnych jest ponad 30 000 produktów - butów i  torebek  oraz pełny asortyment online dzięki usłudze “Przymierz zanim zapłacisz”. Pozwala ona na zarezerwowanie i zamówienie przez stronę internetową lub aplikację mobilną  dowolnego produktu zarówno z oferty eobuwie.pl, jak i MODIVO bezpośrednio do nowego sklepu. Wystarczy podczas finalizacji zamówienia jako miejsce dostawy oraz płatności  wybrać Złote Tarasy w Warszawie.  

Sklep eobuwie.pl ze strefą MODIVO w Złotych Tarasach otwarty jest codziennie w godzinach pracy centrum handlowego, czyli od 09:00 do 22:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 21:00.