Tło galerii

Gra o Tron w Złotych Tarasach. The Dragon is here.

Gra o Tron w Złotych Tarasach. The Dragon is here.

Święto fanów „Gry o Tron” w Złotych Tarasach. 3- 8 czerwca.

 
Dla miłośników ekranizacji sagi „Pieśni lodu i ognia” HBO przygotowało specjalną atrakcję, aby przybliżyć wszystkim swoją flagową produkcję.
 
Każdy kto chciałby wejść do krainy lodu i własnymi zmysłami doświadczyć niepowtarzalnego klimatu towarzyszącego aktorom „Gry o Tron”, może to zrobić odwiedzając imponującą wystawę z jednym ze smoczych bohaterów – naturalnych rozmiarów! – w roli głównej. Stanie on na poziomie 0, pod kopułą galerii i będzie czekał na amatorów wspólnych zdjęć, codziennie w godzinach otwarcia centrum.
 

© Marcel Köppe by www.marcelkoeppe.se

W sobotę, 8 czerwca, do Złotych Tarasów zawita wyjątkowa grupa Westeros, skupiająca najzagorzalszych fanów „Gry o Tron”, którzy w strojach wprost z krainy lodu i ognia, przeprowadzą sceniczne animacje. Zaproszą wszystkich chętnych do udziału w specjalnym turnieju wojowników, nauczą tańca Westeros, a także sprawdzą wiedzę o serialu klientów Złotych Tarasów.
 
Także w najbliższą sobotę do Złotych Tarasów zawitają cosplayerzy głównych bohaterów „Gry o Tron”. W Złotych tarasach pojawią się: Matka Smoków – Daenerys Targaryen, Jon Snow, Arya Stark, Khal Drogo, czy Nocny Król.
 
Każdy fan serialu, który weźmie udział w animacjach, otrzyma oryginalne serialowe gadżety, takie jak koszulki lub poduszki.
 
Dodatkowo – w ramach specjalnej akcji promocyjnej, która odbędzie się właśnie 8 czerwca, za paragony można będzie odebrać nie tylko koszulkę, czy poduszkę, ale też jedną z gier planszowych, opartych na motywach z serialu. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. 

 

Wejdź do świata „Gry o Tron”!

Każdy kto chciałby wejść do krainy lodu i własnymi zmysłami doświadczyć niepowtarzalnego klimatu towarzyszącego aktorom „Gry o Tron” będzie mógł to zrobić dzięki wirtualnej grze – „Games of Thrones – beyond the wall”.

 
Przyjdź do Złotych Tarasów, spróbuj swoich sił w walce z białymi wędrowcami i zmierz się z innymi zadaniami, typowymi dla mieszkańców Siedmiu Królestw.
 
To będzie fascynujący tydzień.

Zapraszamy!