Tło galerii

ŁĄCZY NAS MODA

ŁĄCZY NAS MODA

Łączy nas moda i modne nagrody.

Aż do połowy października, dla wszystkich klientów Złotych Tarasów korzystających z aplikacji mobilnej i  skanujących paragony, przygotowane zostały specjalne zniżki oraz atrakcyjne nagrody.

Promocyjne propozycje partnerów akcji takich jak: Victoria’s Secret, Simone Perele, Converse, Trendy Opticans, Puccini, Tous, Swarovski i Superpharm, oraz najświeższe trendy w modzie i urodzie, profesjonalne porady stylistów, kulturalne premiery i dużo więcej – znajdziecie w najnowszej „Kapsule Mody” – przewodniku dla klientów Złotych Tarasów, który wskazuje, co jest obecnie na topie.

Dzięki Kapsule Mody zakupy w Złotych Tarasach są jeszcze łatwiejsze. Otrzymujemy w niej kilkadziesiąt gotowych stylizacji i porad modowych w kieszonkowym formacie papierowym i funkcjonalnym cyfrowym.

Wersja cyfrowa (dostępna online oraz w aplikacji mobilnej) oferuje różne propozycje stylowych kreacji. Magazyn ma charakter interaktywny, zatem wskazówki zawarte w tutorialu mody, pozwolą szybko zlokalizować wybrane przez nas części garderoby w sklepach na terenie centrum.

Udogodnieniem dla każdego czytelnika kieszonkowej wersji papierowej, są kody QR, które przekierowują do materiałów video z kreatywnymi inspiracjami, jak np. Kultowe Lata 70, Bohemian Chic, czy Top Gun, a także mapki wszystkich poziomów centrum oraz pełną listę sklepów.

Nad zawartością merytoryczną czuwa popularny Kwartet Stylu Złotych Tarasów, czyli stylistki Marta Zalega, Asia Lelejko i Marta Pożarlik oraz wizażysta Piotr Chmielewski.

Kapsuła jest naturalnym uzupełnieniem niezwykle popularnej usługi zakupów ze stylistą, z której można w Złotych Tarasach skorzystać bezpłatnie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną i w zakładce Styliści i Makijażysta” uzyskać dostęp do pełnego kalendarza dostępnych terminów. Dodatkowo nasi konsultanci dysponują dodatkowymi zniżkami na wybrany asortyment.

W Złotych Tarasach zakupy i nagrody nie wychodzą z mody.

Zapraszamy!

Pobierz aplikację:

App Store – http://bit.ly/ZloteTarasyAppStore
Google Play – http://bit.ly/ZloteTarasyGooglePlay

Poszukujesz inspiracji?

Odwiedź Kapsułę Mody: www.kapsulamody.pl