Tło galerii

„Na chwilę, na zawsze” przedpremierowo w Multikinie Złote Tarasy!

„Na chwilę, na zawsze” przedpremierowo w Multikinie Złote Tarasy!

12 lipca br. o 18.00 w warszawskim kinie Multikino Złote Tarasy przedpremierowo można będzie zobaczyć polski romans „Na chwilę, na zawsze”. Po pokazie filmu odbędzie się spotkanie z odtwórcą głównej roli Pawłem Domagałą.

 

W filmie „Na chwilę, na zawsze” Pola (Martyna Byczkowska), która jest u szczytu popularności i w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej, pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość? Odpowiedź na te pytania przynosi nowy film Piotra Trzaskalskiego, reżysera cenionych obrazów „Mój rower”, „Edi” oraz serialu „Stulecie winnych”. Głównej parze aktorskiej -  Martynie Byczkowskiej i Pawłowi Domagale - na ekranie towarzyszą, m.in. Ireneusz Czop, Olaf Lubaszenko oraz Tomasz Włosok i Kinga Preis.

 

We wtorek, 12 lipca br. o 18.00 w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Na chwilę, na zawsze” z udziałem Pawła Domagały. Bilety są dostępne w kasie kina, na stronie https://multikino.pl/filmy/na-chwile-na-zawsze oraz w aplikacji mobilnej.