Tło galerii

Słodka Wystawa w Złotych Tarasach!

Słodka Wystawa w Złotych Tarasach!

Drodzy Klienci

Mamy dla Was iście przepyszną wiadomość!

Już od 21 maja do 1 czerwca będziecie mieli szansę poczuć się jak w bajce. A wszystko to za sprawą niecodziennej, słodkiej wystawy składającej się z sześciu ekspozycji do robienia tzw. selfie. Wystawie towarzyszyć będzie akcja pro-sale ze słodkimi nagrodami oraz konkurs na Instagramie.

Nie każdy zna historię powstania lodów, czekolady czy słynnych ciasteczek-makaroników. Te ciekawostki będą czekać nawszystkich, którzy odwiedzą CH Złote Tarasy od 21 maja do 1 czerwca. Poza informacjami o uwielbianych na całym świecie słodyczach, będziecie mogli zrobić sobie słodkie selfie na sześciu ekspozycjach m.in. z ogromnymi donutami, pralinami, galaretkami i lizakami. W ramach akcji, zaplanowaliśmy również konkurs na platformie Instagram, w którym dziesięciu autorów najbardziej kreatywnych zdjęć z wystawy otrzyma karty podarunkowe o wartości 200 złotych na zakupy w Złotych Tarasach.

Dodatkowo, w ramach eventu, każdy kto zrobi zakupy w wybranych sklepach o wartości min. 50 złotych otrzyma lizaka w rozmiarze XXL, a zakupy za min. 150 złotych nagrodzone będą wielkim dmuchanym kołem kąpielowym w kształcie donuta. Na wszystkich klientów czekać będą także hostessy ze zniżkami do wybranych sklepów w centrum handlowym.

 

Serdecznie zapraszamy!