Tło galerii

WIELKIE OTWARCIE NOWEGO SALONU UNDER ARMOUR

WIELKIE OTWARCIE NOWEGO SALONU UNDER ARMOUR

Wiodąca amerykańska marka sportowa Under Armour już 21 maja o godz. 09:00 otworzyła trzeci sklep firmowy w Polsce – w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.

 

Nowy sklep Under Armour w Polsce będzie miał powierzchnię ponad 180 metrów kwadratowych. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni znajdą się zaawansowane technologicznie linie odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych do treningu oraz biegania w różnych warunkach pogodowych. Nowości od światowej marki czekają również na fanów produktów sportstyle’owych. W salonie będą dostępne kolekcje dla kobiet oraz mężczyzn na sezon wiosna-lato 2021.

 

Obsługę warszawskiego Under Armour Brand House tworzy zespół wyszkolonych ekspertów. Doradzać będzie w wyborze produktów, które pozwolą każdemu trenować, wyglądać i czuć się jak najlepiej – niezależnie od poziomu zaawansowania. Nowy sklep spełnia wszystkie globalne standardy Under Armour, by zapewnić kontakt ze światem sprzętu sportowego najwyższej klasy.

 

W tygodniu otwarcia – od 21 do 29 maja – została przygotowana wyjątkowa promocja. Klienci będą mogli skorzystać ze zniżki 20% na wszystkie produkty marki. Szczegóły promocji są dostępne w sklepie.

 

Brand House marki (II piętro centrum handlowe Złote Tarasy) będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 09:00 – 22:00 oraz w niedzielę w godz. 09:00 – 21:00.

 

Więcej informacji o Under Armour znajduje się na polskim profilu marki na Facebooku (@UnderArmourPoland).